Wycena wartości pojazdów

Dzięki doświadczeniu i wyspecjalizowaniu naszych pracowników jesteśmy w stanie wycenić wartość każdego pojazdu. W przeciwieństwie do konkurencji wycenimy wartość niezależnie od marki samochodu ani stopnia jego uszkodzenia.

Rekonstrukcja wypadków drogowych

Odtworzymy przebieg każdego wypadku i kolizji drogowej. Dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu ustalimy przyczyny wypadku lub kolizji. Przed nami nie ukryje się żaden element wypadku. Nasze doświadczenie w połączeniu z zaangażowaniem zagwarantuje Ci 100% satysfakcji z wykonanej usługi.

Profesjonalny sprzęt

W trakcie naszej pracy nad Twoim zleceniem korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnego i certyfikowanego sprzętu. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia w zakresie używania sprzętu, który pozwoli nam zapewnić Tobie fachową obsługę.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Posiadamy profesjonalny warsztat samochodowy i sprawnie zajmiemy się naprawą twojego samochodu, nasi biegli ocenią wartość szkody Twojego samochodu. Sporządzimy także kosztorys naprawy powypadkowej, który znacznie wspomoże Cię w walce o wypłatę należnego ubezpieczenia.

Dochodzenie należnego odszkodowania

Prowadzimy doradztwo prawne w zakresie szkód komunikacyjnych i wypadków drogowych. Dochodzenie odszkodowań dla naszych klientów jest tylko formalnością, a najwyższe
odszkodowanie jest tylko kwestią czasu. Doświadczenie nauczyło nas, że profesjonalizm powinien iść w parze z tempem działania.

Kontakt

KONTAKT Z NAMI
NASI PARTNERZY